Secundair onderwijs

Heb je een ondersteuningsvraag voor je school, (startende) leraren, ondersteunend personeel of je directieteam? Wij staan voor je klaar. Als begeleidingsdienst werken we schoolnabij en ondersteunen we jou volgens het eigen pedagogisch project van je school.

Vanuit jouw vraag

sla link op in klembord

Soms heb je als school schoolspecifieke vragen of wil je graag met een begeleider een traject in jouw school uitstippelen. Om je daarbij te ondersteunen bieden we een vraaggestuurde trajectbegeleiding aan. Een vraag voor zo’n traject kun je stellen via dit aanvraagformulier. Vragen die binnenkomen worden in het begeleidersteam besproken. Daarna neemt de begeleider die dit traject bij jou op school of in de scholengemeenschap zal ondersteunen contact met je op. Via een intakegesprek worden dan wederzijdse verwachtingen besproken. De thema’s waarover je ondersteuningsvragen kunt stellen vind je terug in onze informatiebrochure hieronder.

Schoolspecifieke vraag of traject in jouw school?

Een vraag voor zo’n traject kun je stellen via dit aanvraagformulier

Heb je vragen bij een leerplan of een andere vakgebonden vraag? Heb je een vraag over een basisoptie of een studiegebied? Neem dan rechtstreeks contact op met de vak- en studiegebiedbegeleiders.

Vanuit een aanbod

sla link op in klembord

Elk jaar stellen we een specifiek aanbod samen van ondersteuningsinitiatieven vanuit prioritaire thema’s die leven in onze scholen.

Aarzel niet om te vragen

sla link op in klembord

We proberen de mogelijkheden naar begeleiding en nascholing zo duidelijk mogelijk over te brengen. In het geheel van aanbod dat op je afkomt, is dit echter niet zo evident.
Aarzel dus niet om bij vragen, onduidelijkheden of nood aan verdere toelichting contact op te nemen met je ankerbegeleider, met je vakbegeleider of met pbantwerpen@katholiekonderwijs.vlaanderen.

Wie zijn we?

sla link op in klembord

Regiocoördinator Antwerpen

sla link op in klembord

Danny Van den wouwer
Regiocoördinator
Schoolbeleid en organisatieontwikkeling
danny.vandenwouwer@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 29 64 86

Pedagogisch begeleiders Secundair onderwijs

sla link op in klembord

Werner Bogaerts
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid, gelijke onderwijskansen
werner.bogaerts@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 57 60 73

Bart Debbaut
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
bart.debbaut@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 21 76 33

Rudi Haven
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid- en ontwikkeling 
rudi.haven@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 24 40 89

Frie Kimpe
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid, gelijke onderwijskansen 
frie.kimpe@katholiekonderwijs.vlaanderen
0473 89 99 37

Peter Knapen
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling  
peter.knapen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 69 56 52

Annette Raemdonck
Pedagogisch begeleider
Studiedomein maatschappij en welzijn 
annette.raemdonck@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 68 82 30

Hans Schoofs
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid, zorg Secundair onderwijs - Buitengewoon onderwijs
hans.schoofs@katholiekonderwijs.vlaanderen
0468 42 63 04

Nathalie Vandenameele
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid, gelijke onderwijskansen 
Coördinator OKAN 
nathalie.vandenameele@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 06 49 - 0476 74 74 29

Veerle Van Luppen
Nascholer GFL
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid- en ontwikkeling 
veerle.vanluppen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0495 77 80 88

Christel Verheyen
Pedagogisch begeleider
Duits, Engels, CLIL
Schoolbegeleider schoolbeleid- en ontwikkeling 
christel.verheyen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 88 19 84

Pedagogisch begeleiders curriculum

sla link op in klembord

Ruben Borremans
Pedagogisch begeleider Studiedomein STEM: auto
ruben.borremans@katholiekonderwijs.vlaanderen

Jo Bosch
Pedagogisch begeleider 
Techniek - aanspreekpunt basisoptie STEM-technieken (A&B)
Regio Limburg - Regio Antwerpen
jo.bosch@katholiekonderwijs.vlaanderen
0491 64 28 19

Nico Brebels
Vakbegeleider wiskunde
nico.brebels@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 37 02 92

Jan Cassiman
Pedagogisch begeleider
Studiedomein Bouw + Schilderen en decoratie
Regio Antwerpen - Regio Mechelen-Brussel
jan.cassiman@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 71 00 31

Anne-Lise Cuypers
Pedagogisch begeleider
Studiedomein Economie en organisatie GLI, informatica
Regio Antwerpen - Regio Limburg
anne-lise.cuypers@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 37 87 33

Ingrid De Brabandere
Pedagogisch begeleider
Studiedomein Land- en tuinbouw
Vlaanderenbreed
ingrid.debrabandere@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 49 13 16

Dennis de Hoey
Pedagogisch begeleider
Studiedomein Maatschappij en welzijn: lichaamsverzorging
Vlaanderenbreed
dennis.dehoey@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 58 87 64

Wim De Pue
Pedagogisch begeleider
Studiedomein Voeding en horeca
Studiedomeincoördinatie voeding en horeca
Vlaanderenbreed 
wim.depue@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 249 162

Anne Dewulf
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en kwaliteitsontwikkeling
Beeld - Artistieke vorming 
anne.dewulf@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 54 01 85

Tamara Diels
Vakbegeleider voor natuurwetenschappen
tamara.diels@katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 26 81

Guido Goukens
Pedagogisch begeleider
Studiedomein STEM: auto, koeling en warmte, mechanica-elektriciteit
guido.goukens@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 75 01 87

Rudi Haven
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid- en ontwikkeling
Psychologie-sociologie - Humane wetenschappen
Regio Antwerpen - Regio Limburg
rudi.haven@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 24 40 89

Peter Hoste
Pedagogisch begeleider
Geschiedenis
peter.hoste@katholiekonderwijs.vlaanderen
0484 11 41 18

Dietske Lehembre
Pedagogisch begeleider Klassieke talen - aanspreekpunt voor cognitief sterk functionerende leerlingen
dietske.lehembre@katholiekonderwijs.vlaanderen
03 645 54 81

Patrick Noelanders
Pedagogisch begeleider 
Schoolbeleid- en ontwikkeling
Studiedomein Taal en cultuur: toerisme - Aardrijkskunde
Regio Limburg - Regio Antwerpen - Regio Mechelen-Brussel Secundair onderwijs
patrick.noelanders@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 88 99 24

Sven Osier
Pedagogisch begeleider
Hout
Regio Mechelen-Brussel - Regio Antwerpen
sven.osier@katholiekonderwijs.vlaanderen
0473 25 02 07

Mariëlla Peeters
Pedagogisch begeleider
Frans
mariella.peeters@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 64 30 32

Annette Raemdonck
Pedagogisch begeleider
Studiedomein Maatschappij en welzijn - aanspreekpunt voor duaal leren
annette.raemdonck@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 68 82 30

Yo Smeyers
Pedagogisch begeleider
Biologie, chemie, natuurwetenschappen
yo.smeyers@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 80 09 31

Isabelle Tack
Pedagogisch begeleider
Studiedomein Mode
Vlaanderenbreed
isabelle.tack@katholiekonderwijs.vlaanderen
0472 85 45 18

Joost Van Cauwenbergh
Pedagogisch begeleider
Studiedomein STEM: mechanica-elektriciteit, koeling en warmte
Regio Antwerpen - Regio Mechelen-Brussel
joost.vancauwenberg@katholiekonderwijs.vlaanderen
0485 82 06 72

Hanna Vandenbussche
Pedagogisch begeleider
Filosofie
hanna.vandenbussche@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 39 26 53

Sophie Vangenechten
Pedagogisch begeleider
Nederlands, taal
sophie.vangenechten@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 61 79 49

Kathleen Van Hees
Pedagogisch begeleider
Muziek, artistieke vorming
kathleen.vanhees@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 33 10 85

Anke Van Roey
Pedagogisch begeleider
Lichamelijke opvoeding
Regio Antwerpen - Regio Limburg 
anke.vanroey@katholiekonderwijs.vlaanderen
0497 68 60 26

Christel Verheyen
Pedagogisch begeleider
Duits, Engels, CLIL
Schoolbegeleider schoolbeleid- en ontwikkeling
christel.verheyen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 88 19 84

An Vermeyen
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid- en ontwikkeling
MAVO, Nederlands, algemene vorming in de A-finaliteit
an.vermeyen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0473 49 01 90

Pedagogisch begeleiders taalontwikkeling

sla link op in klembord

Sophie Vangenechten
Pedagogisch begeleider
Nederlands, taal
sophie.vangenechten@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 61 79 49

Pedagogisch begeleiders identiteit en opvoedingsproject

sla link op in klembord

Christa Damen
Begeleider identiteit en opvoedingsproject
christa.damen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 89 41 64

Pedagogisch begeleiders competentieontwikkeling

sla link op in klembord

Erika Uyttendaele
Pedagogisch begeleider
Competentieontwikkeling
erika.uyttendaele@katholiekonderwijs.vlaanderen
0470 35 93 43

Sandra Vranken
Pedagogisch begeleider
Competentieontwikkeling
sandra.vranken@katholiekonderwijs.vlaanderen
0473 40 26 03

Contact

×
Kijkt als...
Niveau
Regio