Secundair onderwijs

Samen met directies, middenkaders, leerkrachtenteams en bestuurders inspireren, stimuleren en ondersteunen wij de kwaliteitsontwikkeling van je school. Als begeleidingsdienst werken we schoolnabij en ondersteunen we het eigen pedagogisch project van je school.

Schoolnabije werking

sla link op in klembord

Kopieer

Om schoolnabij te kunnen werken, koppelen we een verbindingspersoon aan elke school en scholengemeenschap.
Onder het motto ‘wij kennen onze scholen en onze scholen kennen ons’ zorgt de verbindingspersoon voor een vlotte verbinding tussen je school en de pedagogische begeleidingsdienst.

Je kunt steeds bij hem of haar terecht met je vraag of bezorgdheid.

Vanuit jouw vraag

sla link op in klembord

Kopieer

Je kunt je vraag nooit verkeerd stellen.
Aarzel niet om ons rechtstreeks aan te spreken:

  • elk teamlid zal, als aanspreekpunt, je vraag leiden naar de best geplaatste dienst of begeleider.
    Deze zal dan zo snel mogelijk contact met je opnemen voor een intakegesprek en een doeltreffende begeleiding.
  • je ‘verbindingspersoon’ fungeert als je eerste aanspreekpunt.
  • voor een vakspecifieke vraag kun je je rechtstreeks richten tot de betrokken vakbegeleider.
  • dit aanvraagformulier geeft je de mogelijkheid om je vraag schriftelijk te stellen. Zo kun je meteen de ondersteuningsvraag concreet situeren en duiden. Een meerwaarde bij een aanvraag tot een schoolspecifieke trajectbegeleiding.   

Schoolspecifieke vraag of traject in jouw school?

Een vraag voor zo’n traject kun je stellen via dit aanvraagformulier

Vanuit een aanbod

sla link op in klembord

Kopieer

Je vindt een uitgebreid aanbod van inspiratie en vormingen op onze Vlaanderenbrede PRO-site: https://pro.katholiekonderwijs.vlaanderen 
De zoekfunctie bovenaan de pagina leidt je naar de gewenste informatie.

Heb je nood aan begeleiding bij de implementatie van de aangeboden input, dan zullen wij als regionaal team rekening houdend met de specifieke context- en inputkenmerken van je school, ondersteunen op maat.

Aarzel niet om te vragen

sla link op in klembord

Kopieer

We proberen de mogelijkheden naar begeleiding en nascholing zo duidelijk mogelijk over te brengen. In het geheel van aanbod dat op je afkomt, is dit echter niet zo evident.
Aarzel dus niet om bij vragen, onduidelijkheden of nood aan verdere toelichting contact op te nemen met je verbindingspersoon, met je vakbegeleider of met pbantwerpen@katholiekonderwijs.vlaanderen.

Wie zijn we?

sla link op in klembord

Kopieer

Regiocoördinator Antwerpen

sla link op in klembord

Kopieer

Danny Van den wouwer
Regiocoördinator
Schoolbeleid en organisatieontwikkeling
danny.vandenwouwer@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 29 64 86

Pedagogisch begeleiders secundair onderwijs

sla link op in klembord

Kopieer

Werner Bogaerts
Schoolbeleid, gelijke onderwijskansen
werner.bogaerts@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 57 60 73

Ruben Borremans 
Studiedomein STEM: auto
ruben.borremans@katholiekonderwijs.vlaanderen

Jo Bosch 
Techniek - aanspreekpunt basisoptie STEM-technieken (A&B)
Regio Limburg - Regio Antwerpen
jo.bosch@katholiekonderwijs.vlaanderen
0491 64 28 19

Nico Brebels
Vakbegeleider wiskunde
nico.brebels@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 37 02 92

Hannelore Cornelis
Dienst Curriculum & vorming
Nederlands
hannelore.cornelis@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 14 52 16

Anne-Lise Cuypers
Studiedomein Economie en organisatie GLI, informatica
Regio Antwerpen - Regio Limburg
anne-lise.cuypers@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 37 87 33

Bart Debbaut
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
bart.debbaut@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 21 76 33

Ingrid De Brabandere
Studiedomein Land- en tuinbouw
Vlaanderenbreed
ingrid.debrabandere@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 49 13 16

Dennis de Hoey
Studiedomein Maatschappij en welzijn: lichaamsverzorging
Vlaanderenbreed
dennis.dehoey@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 58 87 64

Wim De Pue
Studiedomein Voeding en horeca
Studiedomeincoördinatie voeding en horeca
Vlaanderenbreed 
wim.depue@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 24 91 62

Wim De Roeck
Dienst Curriculum & vorming
Bouw
wim.deroeck@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 62 65 67

Anne Dewulf
Schoolbeleid en kwaliteitsontwikkeling
Beeld - Artistieke vorming - Kunstbeschouwing
anne.dewulf@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 54 01 85

Tamara Diels
Vakbegeleider voor natuurwetenschappen
tamara.diels@katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 26 81

Gila Gutwirth
Dienst Curriculum & vorming
gila.gutwirth@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 43 72 08

Peter Hoste
Geschiedenis en gelijke onderwijskansen
peter.hoste@katholiekonderwijs.vlaanderen
0484 11 41 18

Elke Janssens
Dienst Curriculum & vorming
Lichamelijke opvoeding
elke.janssens@katholiekonderwijs.vlaanderen
0485 62 44 71

Tessa Janssens
Studiedomein Biologie en Natuurwetenschappen
tessa.janssens@katholiekonderwijs.vlaanderen
0487 10 56 77

Peter Knapen
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling  
peter.knapen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 69 56 52

Dietske Lehembre
Klassieke talen
aanspreekpunt voor cognitief sterk functionerende leerlingen
dietske.lehembre@katholiekonderwijs.vlaanderen
0473 87 90 63

Patrick Noelanders 
Schoolbeleid- en ontwikkeling
Studiedomein Taal en cultuur: toerisme - Aardrijkskunde
Regio Limburg - Regio Antwerpen - Regio Mechelen-Brussel Secundair onderwijs
patrick.noelanders@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 88 99 24

Sven Osier
Hout
Regio Mechelen-Brussel - Regio Antwerpen
sven.osier@katholiekonderwijs.vlaanderen
0473 25 02 07

Mariëlla Peeters
Frans
mariella.peeters@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 64 30 32

Greet Pison
Wiskunde
Regio Antwerpen - Regio Limburg
greet.pison@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 11 58 06

Annette Raemdonck
Studiedomein maatschappij en welzijn 
annette.raemdonck@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 68 82 30

Ann Reyskens
Dienst Curriculum & vorming
Maatschappij en welzijn
ann.reyskens@katholiekonderwijs.vlaanderen
0472 27 11 83

Hans Schoofs
Schoolbeleid, zorg Secundair onderwijs
hans.schoofs@katholiekonderwijs.vlaanderen
0468 42 63 04

Wessel Stet
Effectieve didactiek
wessel.stet@katholiekonderwijs.vlaanderen
0469 13 10 25

Isabelle Tack
Studiedomein Mode
Vlaanderenbreed
isabelle.tack@katholiekonderwijs.vlaanderen
0472 85 45 18

Erika Uyttendaele
Zorg en kans (expertise fase 2 en 3 van het zorgcontinuüm)
erika.uyttendaele@katholiekonderwijs.vlaanderen
0470 35 93 43

Joost Van Cauwenbergh
Studiedomein STEM: mechanica-elektriciteit, koeling en warmte
Regio Antwerpen - Regio Mechelen-Brussel
joost.vancauwenbergh@katholiekonderwijs.vlaanderen
0485 82 06 72

Nathalie Vandenameele
Schoolbeleid, gelijke onderwijskansen 
Coördinator OKAN 
nathalie.vandenameele@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 06 49 - 0476 74 74 29

Hanna Vandenbussche
Filosofie
hanna.vandenbussche@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 39 26 53

Sophie Vangenechten
Nederlands, taal, communicatiewetenschappen
aanspreekpunt voor Taal- en talenbeleid
sophie.vangenechten@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 61 79 49

Kathleen Van Hees
Muziek, artistieke vorming
kathleen.vanhees@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 33 10 85

Tania Van Passen
Leren leren
tania.vanpassen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 57 69 88

Anke Van Roey
Lichamelijke opvoeding
Regio Antwerpen - Regio Limburg 
anke.vanroey@katholiekonderwijs.vlaanderen
0497 68 60 26

Christel Verheyen
Duits, Engels, CLIL
Schoolbegeleider schoolbeleid- en ontwikkeling 
christel.verheyen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 88 19 84

Valerie Verwimp
Maatschappelijke vorming
valerie.verwimp@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 76 59 41

Identiteitsbegeleiders

sla link op in klembord

Kopieer

Contact

Carina Pichal
medewerker
      03 543 97 00
      Danny Van den wouwer
      regiocoördinator
          0477 29 64 86
          ×
          Kijkt als...
          Niveau
          Regio