Wie is wie

Directeur

sla link op in klembord

Kathleen Toonen
Directeur Academie
kathleen.toonen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 73 99 34

Administratieve team

sla link op in klembord

Heb je een praktische vraag?

sla link op in klembord

Heb je praktische vragen? Technische vragen? Vragen over je inschrijving? Mail naar ons administratief ondersteunend team: nascholing@katholiekonderwijs.vlaanderen of neem telefonisch contact 02 507 07 80. Raadpleeg ook de FAQ online waar je misschien al een antwoord vindt op je vragen.

Marina Begyn
Medewerker administratie
marina.begyn@katholiekonderwijs.vlaanderen

Lindsay De Cock
Medewerker administratie
lindsay.decock@katholiekonderwijs.vlaanderen

Eren Ergül
Medewerker administratie 
eren.ergul@katholiekonderwijs.vlaanderen

Anita Van Opstal
Medewerker administratie
anita.vanopstal@katholiekonderwijs.vlaanderen

Carine Verrept
Medewerker administratie
carine.verrept@katholiekonderwijs.vlaanderen

Heb je een inhoudelijke vraag?

sla link op in klembord

Heb je inhoudelijke vragen over het aanbod? Ben je op zoek naar een bepaald thema? Contacteer ons: academie@katholiekonderwijs.vlaanderen.

Kim Maesen
Medewerker Academie
kim.maesen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0495 51 81 06 - 02 507 07 68

Internationalisering en partnerschappen

sla link op in klembord

Dorien Sampermans
Pedagogisch begeleider internationalisering
dorien.sampermans@katholiekonderwijs.vlaanderen
0473 26 96 03 - 02 507 07 29

Liesbet Vroman
Pedagogisch begeleider internationalisering
liesbet.vroman@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 41

Kevin Weytens
Medewerker internationalisering
kevin.weytens@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 06 91

Agogisch-didactische ondersteuning

sla link op in klembord

Kim Maesen
Medewerker Academie
kim.maesen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0495 51 81 06 - 02 507 07 68

Liesbet Vroman
Pedagogisch begeleider Academie
liesbet.vroman@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 41

Rini Vyncke
Medewerker blended leren en professionaliseren
rini.vyncke@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 88

Blended leren en professionaliseren

sla link op in klembord

Rini Vyncke
Medewerker blended leren en professionaliseren
rini.vyncke@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 88

Contact

Kathleen Toonen
directeur
0479 73 99 34
×
Kijkt als...
Niveau
Regio