Secundair onderwijs

Wat doen we?

sla link op in klembord

Als regionale begeleidingsdienst willen we schoolnabij werken en aanspreekpunt zijn voor de scholen voor secundair onderwijs in de regio.

We ondersteunen en versterken leraren, schoolteams en directies in het realiseren van hun pedagogische opdracht en een passend aanbod voor hun leerlingen. We werken steeds met respect voor het pedagogisch project en de autonomie van de school.

Wie zijn we?

sla link op in klembord

Regiocoördinator Limburg

sla link op in klembord

Ellen Huybrechts
Regiocoördinator 
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling 
ellen.huybrechts@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 74 15 80

Schoolbegeleiding

sla link op in klembord

Riet Berben
Pedagogisch begeleider Leerondersteuning 
Gedrag, zorg en kansen 
Schoolbeleid, zorg en gelijke onderwijskansen (GOK)
riet.berben@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 64 72 01

Lut Favoreel
Pedagogisch begeleider Coördinatie eerste graad 
Schoolbeleid- en ontwikkeling 
lut.favoreel@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 52 08 56

Ellen Huybrechts
Regiocoördinator 
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling 
ellen.huybrechts@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 74 15 80

Anja Lerno
Pedagogisch begeleider Schoolbeleid- en ontwikkeling 
Nascholer evaluatiebeleid & leiderschap 
anja.lerno@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 32 75 63

Mieke Moermans
Pedagogisch begeleider, Schoolbeleid, zorg en gelijke onderwijskansen (GOK)
mieke.moermans@katholiekonderwijs.vlaanderen
0485 12 23 96

Patrick Noelanders
Pedagogisch begeleider Schoolbeleid- en ontwikkeling 
Llinkid - GOK
Aardrijkskunde 
Onthaal en Public Relations
Toerisme
Onthaal & Recreatie
patrick.noelanders@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 88 99 24

Conny Witters
Pedagogisch begeleider Schoolbeleid en kwaliteitsontwikkeling 
met focus datageletterdheid
conny.witters@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 79 50 35

Vakbegeleiding

sla link op in klembord

Wendy Ameys
Pedagogisch begeleider 
Artistieke vorming
Esthetica
Beeld
Muziek
wendy.ameys@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 64 59 53

Ruben Borremans
Pedagogisch begeleider Studiedomein STEM: Auto 
ruben.borremans@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 56 91 59

Jo Bosch
Pedagogisch begeleider Techniek
jo.bosch@katholiekonderwijs.vlaanderen
0491 64 28 19

Nico Brebels
Pedagogisch begeleider Wiskunde
nico.brebels@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 37 02 92

Anne-Lise Cuypers
Pedagogisch begeleider Studiedomein economie en organisatie 
Mens & Samenleving
Informatica 
Onthaal & Public Relations
anne-lise.cuypers@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 37 87 33

Ingrid De Brabandere
Pedagogisch begeleider Studiedomein Land- en tuinbouw
ingrid.debrabandere@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 49 13 16

Dennis De Hoey
Pedagogisch begeleider Studiedomein Maatschappij en welzijn
Focus: Lichaamsverzorging A, D/A, DBSO, Buso
Basisoptie maatschappij en welzijn a- en b-stroom
dennis.dehoey@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 58 87 64

Wim De Pue
Pedagogisch begeleider Studiedomein Voeding en Hotel
Studiedomeincoördinatie voeding en horeca
wim.depue@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 24 91 62

Nadia De Rose
Pedagogisch begeleider Geschiedenis
Klassieke Talen
CLIL
nadia.derose@katholiekonderwijs.vlaanderen
0497 48 62 29

Rudi Haven
Pedagogisch begeleider Schoolbeleid- en ontwikkeling
Psychologie-sociologie
rudi.haven@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 24 40 89

Niki Jorissen
Pedagogisch begeleider Nederlands
annick.jorissen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 22 42 75

Luc Lens
Pedagogisch begeleider Studiedomein STEM
Mechanica
Elektriciteit
Koeling en warmte (alle finaliteiten)
luc.lens@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 17 43 18

Karolien Loots
Pedagogisch begeleider Natuurwetenschappen
Focus Biologie + Chemie
2de en 3de graad
karolien.loots@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 74 50 17

David Monsecour
Pedagogisch begeleider Duits en Engels
david.monsecour@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 50 51 81

Patrick Noelanders
Pedagogisch begeleider Schoolbeleid- en ontwikkeling 
Llinkid - GOK
Aardrijkskunde
Onthaal en Public Relations
Toerisme
Onthaal & Recreatie
patrick.noelanders@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 88 99 24

Tony Pollaris
Pedagogisch begeleider Studiedomein STEM
Bouw - Hout - Schilderen en Decoratie (alle finaliteiten)
STEM-basisopties
Ondersteuning CLW's Limburg, Antwerpen, Mechelen-Brussel
tony.pollaris@katholiekonderwijs.vlaanderen
0495 52 18 40

Greet Simons
Pedagogisch begeleider Studiedomein maatschappij en welzijn
Basisoptie M&W A-stroom
D/A-fin. en A-fin. Focus: pedagogisch handelen
Mens en samenleving en MEAV (focus op maatschappelijke vorming)
greet.simons@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 42 58 32

Isabelle Tack
Pedagogisch begeleider Studiedomein Mode
Pedagogisch begeleider Beeld en Artistieke Vorming
isabelle.tack@katholiekonderwijs.vlaanderen
0472 85 45 18

Anke Van Roey
Pedagogisch begeleider Lichamelijke opvoeding en Sport
anke.vanroey@katholiekonderwijs.vlaanderen
0497 68 60 26

Wendy Vancluysen
Pedagogisch begeleider Mavo/PAV, algemene vorming A-finaliteit 
Natuurwetenschappen:
focus 1ste graad: Natuurwetenschappen, Natuur & ruimte, Basisopties moderne talen- wetenschappen / wetenschappen
Natuurwetenschappen A-finaliteit 2de en 3de graad
GOK
wendy.vancluysen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 56 28 16

Hanna Vandenbussche
Pedagogisch begeleider Filosofie
hanna.vandenbussche@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 39 26 53

Kristien Wauters
Pedagogisch begeleider Fysica 2de en 3de graad
kristien.wauters@katholiekonderwijs.vlaanderen
0495 83 41 46

Identiteitsbegeleiding

sla link op in klembord

Hendrik-Jan Gubbelmans
Begeleider identiteit
hendrik-jan.gubbelmans@katholiekonderwijs.vlaanderen
0472 85 56 12

Taal

sla link op in klembord

Marjon Goethals
Pedagogisch begeleider Zill en krachtige leeromgeving
Talenbeleid 
marjon.goethals@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 76 81 13

Competentieontwikkeling

sla link op in klembord

Katleen Verboven
Pedagogisch begeleider Competentieontwikkeling 
Samenwerken met ONW- leersteuncentra
Schoolbeleid, zorg en GOK
katleen.verboven@katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 27 16

Contact

Godelieve Coenen
medewerker
011 26 44 00
0479 76 54 89
Ellen Huybrechts
regiocoördinator
0478 74 15 80
Josiane Spilstijns
medewerker
011 26 44 00
×
Kijkt als...
Niveau
Regio