Basisonderwijs

Wat doen we?

sla link op in klembord

Als regionale begeleidingsdienst willen we schoolnabij werken en aanspreekpunt zijn voor de scholen voor gewoon basisonderwijs in de regio.

We ondersteunen en versterken leraren, schoolteams en directies in het realiseren van hun pedagogische opdracht en een passend aanbod voor hun leerlingen. We werken steeds met respect voor het pedagogisch project en de autonomie van de school.

Wie zijn we?

sla link op in klembord

Regiocoördinator Limburg

sla link op in klembord

Ellen Huybrechts
Regiocoördinator 
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling 
ellen.huybrechts@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 74 15 80

Schoolbegeleiders

sla link op in klembord

Winnie Bloemen
Pedagogisch begeleider Schoolbeleid en datagebruik
winnie.bloemen@katholiekonderwijs.vlaanderen 
0474 65 18 78

Veerle Boelen
Pedagogisch begeleider Zill en krachtige leeromgeving  
Wiskunde 
Jonge kind-kleuteronderwijs 
veerle.boelen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 55 91 84

Lief Didden
Pedagogisch begeleider Zill en krachtige leeromgeving  
Muzische vorming 
Frans 
lief.didden@katholiekonderwijs.vlaanderen
0484 84 49 79

Anke Van Roey
Pedagogisch begeleider Zill en krachtige leeromgeving 
Lichamelijke opvoeding 
anke.vanroey@katholiekonderwijs.vlaanderen
0497 68 60 26

Ann Van Steertegem
Pedagogisch begeleider Leiderschapsontwikkeling
ann.vansteertegem@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 69 99 31

Sigrid Vandevoort
Pedagogisch begeleider Kwaliteits- en leiderschapsontwikkeling 
sigrid.vandevoort@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 67 35 48

Katleen Verboven
Pedagogisch begeleider Competentieontwikkeling 
Schoolbeleid, zorg
katleen.verboven@katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 27 16

Identiteitsbegeleider

sla link op in klembord

Edith Maes
Begeleider identiteit
edith.maes@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 13 05 43

Begeleiders taalondersteuning bao

sla link op in klembord

Marjon Goethals
Pedagogisch begeleider Zill en krachtige leeromgeving Talenbeleid 
marjon.goethals@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 76 81 13

Ingrid Schoofs
Pedagogisch begeleider Zill en krachtige leeromgeving 
Talenbeleid 
ingrid.schoofs@katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 27 27

Begeleider competentieontwikkeling

sla link op in klembord

Katleen Verboven
Pedagogisch begeleider Competentieontwikkeling 
Schoolbeleid, zorg
katleen.verboven@katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 27 16

Britt Van Espen
Competentiebegeleider
britt.vanespen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 03 83 16

Begeleiders Ontdek-Techniektalent

sla link op in klembord

Robin Swennen 
Pedagogisch begeleider projectmedewerker Ontdek Techniek Talent 
Wetenschappen&Techniek 
robin.swennen@katholiekonderwijs.vlaanderen 
0474 23 54 61

Contact

×
Kijkt als...
Niveau
Regio