Ons team

Winnie Bloemen
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en datagebruik
Basisonderwijs
Regio Limburg
winnie.bloemen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 65 18 78

Werner Bosman
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en kwaliteitsontwikkeling
Basisonderwijs
Regio Oost-Vlaanderen
werner.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 66 64 87

Hilde Bouckaert
Regiocoördinator Regio West-Vlaanderen
School- en loopbaanbeleid
hilde.bouckaert@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 03 56 16

Kristien Coppens
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling
Basisonderwijs
Regio Oost-Vlaanderen
kristien.coppens@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 86 49 16

Jerissa de Bilde
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Vlaanderenbreed
jerissa.debilde@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 94
0486 73 39 13

Sandra De Grave
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Secundair onderwijs
Regio Oost-Vlaanderen
sandra.degrave@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 74 31 36

Chloë De Jonge
Stafmedewerker
i-Learn project
Chloe.dejonge@katholiekonderwijs.vlaanderen

Bart Debbaut
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Secundair onderwijs
Regio Antwerpen
bart.debbaut@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 21 76 33

Nele Decroos
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en organisatieontwikkeling
Secundair onderwijs
Regio Mechelen-Brussel
nele.decroos@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 43 72 57

Lieven Dejonckheere
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Secundair onderwijs
Regio West-Vlaanderen
lieven.dejonckheere@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 32 01 89

Anne Dewulf
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en kwaliteitsontwikkeling
Beeld
Artistieke vorming
Secundair onderwijs
Regio Antwerpen
anne.dewulf@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 54 01 85

Danielle Droog
Coördinator administratie
danielle.droog@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 09

Ellen Huybrechts
Regiocoördinator Regio Limburg
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling
ellen.huybrechts@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 74 15 80

Annick Keunen
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en kwaliteitsontwikkeling
Secundair onderwijs
Regio Mechelen-Brussel
annick.keunen@katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 89 26 02

Peter Knapen
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling
Secundair onderwijs
Regio Antwerpen
peter.knapen1@katholiekonderwijs.vlaanderen
0478 69 56 52

Chris Ligtvoet
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling
Basisonderwijs
Regio Antwerpen
chris.ligtvoet@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 43 95 93

Jan Lingier
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling
Basisonderwijs
Regio West-Vlaanderen
jan.lingier@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 27 34 07

Frederik Maes
Pedagogisch begeleider
Leiderschapsontwikkeling en loopbaanbeleid
Vlaanderenbreed
frederik.maes@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 08 14

Ingrid Mattheeuws
Pedagogisch begeleider
Kwaliteits- en organisatieontwikkeling
Basisonderwijs
Regio Oost-Vlaanderen
ingrid.mattheeuws@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 12 68 90

Astrid Meganck
Pedagogisch begeleider
School- en loopbaanbeleid
Secundair onderwijs
Regio West-Vlaanderen
astrid.meganck@katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 61 68 10

Greet Mertens
Regiocoördinator Regio Oost-Vlaanderen
School- en loopbaanbeleid
greet.mertens@katholiekonderwijs.vlaanderen
0468 32 37 73

Alain Noëz
Regiocoördinator Regio Mechelen-Brussel
Schoolbeleid en verbindend schoolklimaat
alain.noëz@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 34 76 27

Yannick Noppe
Pedagogisch begeleider
Leiderschap en organisatieontwikkeling
Secundair onderwijs
Regio Mechelen-Brussel
yannick.noppe@katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 71 89 15

Peter Op ’t Eynde
Directeur Dienst School- & kwaliteitsontwikkeling
Schoolbeleid en organisatieontwikkeling
peter.opteynde@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 06 74
0497 54 09 69

Maarten Penninckx
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Vlaanderenbreed
maarten.penninckx@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 08 43
0479 70 51 19

Birja Steeno
Pedagogisch begeleider
School- en loopbaanbeleid
Basisonderwijs
Projectleider i-Learn
Regio Mechelen-Brussel
birja.steeno@katholiekonderwijs.vlaanderen
0468 21 45 17

Griet Van Acker
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Secundair onderwijs
Regio Oost-Vlaanderen
griet.vanacker@katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 77 46 46

Katrien Van Asch
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Basisonderwijs
Regio Mechelen-Brussel
katrien.vanasch@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 28 68 81

Danny Van den wouwer
Regiocoördinator Regio Antwerpen
Schoolbeleid en organisatieontwikkeling
danny.vandenwouwer@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 29 64 86

Nancy van Doeselaar
Pedagogisch begeleider
Leiderschapsontwikkeling en loopbaanbeleid
Basisonderwijs
Vlaanderenbreed
nancy.vandoeselaar@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 28
0497 23 11 67

Diane Van Hove
Pedagogisch begeleider
Kwaliteits- en organisatieontwikkeling
Vlaanderenbreed
diane.vanhove@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 07 38

Peter Van Iseghem
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling
Basisonderwijs
Vlaanderenbreed
peter.vaniseghem@katholiekonderwijs.vlaanderen
02 507 06 68
0475 36 72 09

Ann Van Steertegem
Pedagogisch begeleider
Leiderschapsontwikkeling
Basisonderwijs
Regio Limburg
ann.vansteertegem@katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 69 99 31

Mieke Van Vlasselaer
Pedagogisch begeleider
Schoolbeleid en leiderschapsontwikkeling
Basisonderwijs
Regio Mechelen-Brussel
mieke.vanvlasselaer@katholiekonderwijs.vlaanderen
0497 04 75 86

Sigrid Vandevoort
Pedagogisch begeleider
Kwaliteits- en leiderschapsontwikkeling
Basisonderwijs
Regio Limburg
sigrid.vandevoort@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 67 35 48

Kathleen Veys
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datagebruik
Basisonderwijs
Regio West-Vlaanderen
kathleen.veys@katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 10 42 75

Conny Witters
Pedagogisch begeleider
Kwaliteitsontwikkeling en datageletterdheid
Secundair onderwijs
Regio Limburg
conny.witters@katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 79 50 35

Contact

×
Kijkt als...
Niveau
    Regio